#1 2008-07-02 11:22:41

ScyzCK

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-06-30
Posty: 4
Punktów :   

Co sie dzieje?

Ludzie z klanu odchodza (kto i kim sa n/c). Nie moze byc tak ze lider mowi na @klanie do ludzi ze rozwiaze klan bo cos tam... (slyszalem od 4+ osob) gramy razem jako klan? Eli jak nie masz sily czy nerwow byc CLem to znajdz nastepce ustap ale nie rozwiazuj klanu (kazdy cos zainwestowal). Ja chce dalej tutaj grac tym bardziej ze zaczelo sie ukladac (nie liczac wczoraj) CH licytowany ludzie robia spoile itp.

DECYZJA JEDNOZNACZNA DLA WSZYSTKICH!
-STATUS QUO + CL NIE MOWI ZE ROZWIAZE KLAN(!!!) + KOKSANIE SUPPORTU(!!!)
-ZMIANA CL-A
-ROZJEBANIE KLANU

Bo szkoda czasu nas wszystkich i ublizania sobie nawzajem...

JA CHCE PIERWSZA OPCJE


pozdrawiam

Offline

 

#2 2008-07-02 12:02:14

Elidan

Zbanowany

Zarejestrowany: 2008-06-28
Posty: 8
Punktów :   

Re: Co sie dzieje?

Ludzie nie słuchają sie CLa, brak organizacji ( pomijając niektóre osoby, które naprawdę się udzielają ). Ostatnie parę miłych słówek na pm. Ludzie odchodzą. Stara ekipa, z która tu przyszedłem się posypała, ale o to już mniejsza.

Co zrobimy? Wybiorę Rade Klanu z najaktywniejszych i najbardziej angażujących się osób i to razem z nimi będę prowadzic klan i podejmowac wszelakie decyzje.
Co do zbiórki matsów  bedę zbierał je co 3 dni i spisywał kto ile dał. Składkę będę zbierał w każdy piatęk, potem podam minimalną kwotę dla konkretnych przedziałów levelowych, będzie to adena + jakaś ilośc ancient adeny. Co do matsów..SPOIL każdy kto ukończył 52 lvl ma obowiązek zrobic spoila i zbierac matsy dla klanu. Zwolnieni są z tego bufferzy i healerzy, którzy mogą ich zrobic jeśli uznają to za stosowne.

A za wczoraj przepraszam, trochę wypiłem ( urodziny koleżanki ) i mi odbiło. Eh...

Offline

 

#3 2008-07-02 12:07:17

Doktorek

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-06-29
Posty: 11
Punktów :   

Re: Co sie dzieje?

zglaszam swoja kandytaure na rade klanu xD i proponuje fastera i sopel i kogos jeszcze tylko nie pamietam niku xD

Ostatnio edytowany przez Doktorek (2008-07-02 12:13:04)

Offline

 

#4 2008-07-02 12:29:44

Kami-san

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-07-02
Posty: 15
Punktów :   

Re: Co sie dzieje?

aco do udzielania sie ...te bardzo udzielające osoby powinny  same kleić pt  expić członkow (bez skojarzeń-kieruje to do zbocznonych dzieci,typu "sciągasz za duzo poznoli i masz lagi" ...żałosne)  np.  taki ja bez buffera to  nawet nie chce mi sie cokolwiek ,  pozatym klan ma  kilka wojen i bez pt często sobie nie  poradzą ludki ze słabym eq i niskim lvlem (np. ja nie mam zadnych skilli do ktorych sie przyzwyczaiłem i huja moge+ bez buffa )    wiec wnosze o  robienie   częstych pt  koxanie itd.  siła tkwi w większosci i grupie!

Offline

 

#5 2008-07-02 12:31:46

Doktorek

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-06-29
Posty: 11
Punktów :   

Re: Co sie dzieje?

tez jestem za tym bo kupy nikt nie ruszy xD

Offline

 

#6 2008-07-03 09:46:25

Kami-san

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-07-02
Posty: 15
Punktów :   

Re: Co sie dzieje?

no ba ..kupa moze smierdzi ...w tym przypadku potem (nie mylić z później...)  lecz  im wieksza kupa  tym  bardziej ...(śmierdzi może i tak) jest nietykalna no po jakims czasie twardnieje (tzn lvluje)  i jest zupełnie nieruszalna ... z kupy też mozna coś wykaraskać  jak widać

Offline

 

#7 2008-07-03 10:58:33

ScyzCK

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-06-30
Posty: 4
Punktów :   

Re: Co sie dzieje?

przelicytowali nam wczoraj CH gz CL

Offline

 

#8 2008-07-03 12:58:39

Doktorek

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-06-29
Posty: 11
Punktów :   

Re: Co sie dzieje?

dlatego odchodze szukam innego klanu ... gz and pozdro gl

Offline

 

#9 2008-07-03 19:20:46

WICKED

Administrator

Zarejestrowany: 2008-06-28
Posty: 10
Punktów :   

Re: Co sie dzieje?

Clan sie nie rozpadnie. Ja z Fasterem i mam nadzieje że również z wami, utrzymamy go.

Offline

 

#10 2008-07-08 13:04:15

Kami-san

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-07-02
Posty: 15
Punktów :   

Re: Co sie dzieje?

japierdole ,  nie wiem jak wam   ale perspektywa błagania o jakiekolwiek pt jest  jebanym poniżaniem sie ....a np.  do toi bez nikogo nie mam jak iść  i jak pisze na pierdolonym clan chat to   pierdolona cisza  i jak ja mam cokolwiek zrobić  itd skoro  "każdy sobie rzepke  skrobie"   już coraz mniej  powodow mnie 3ma  na tym servie ...a przyszedłem tu tylko dlatego ,ze to polski  server  i huj i tak sie nie dogadasz .

Offline

 

#11 2008-07-08 22:51:07

ScyzCK

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-06-30
Posty: 4
Punktów :   

Re: Co sie dzieje?

nigdy problemu z pt nie mam wiekszego

Offline

 

#12 2008-07-09 03:17:54

Kami-san

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-07-02
Posty: 15
Punktów :   

Re: Co sie dzieje?

to masz  farta  ,  a kim jesteś ...jak jakims suportem albo gladem to sie nie dziwie ...lecz dlaczego nikt nie chce  aw do pt ...a mi sie nie zawsze chce solować  wręcz rzadko ...bo niby klan to  nie tylko dodatkowy kanał  rozmow  ale i  wspolne gdzieś wypady  itd.  a  jak wchodze to albo nikt sie nie odzywa albo  każdy "zajęty"  albo hgw co  ..moze jak ponarzekam  to coś sie  zmieni  bo jak narazie to jest śmiech na sali   ....bądz co bądz jednego nie rozumiem   profesjonalny killer taki jak  aw  nie powinien sie skarżyć na  brak chęci brania go do pt

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zmierzch-wampir.pun.pl www.wwemagnus.pun.pl www.bleachforumpbf.pun.pl www.lowcy-tajemnic.pun.pl www.link7.pun.pl